Sezonu şampiyonluk parolası ile açan ancak ilk dört maçta dört mağlubiyetle başladığı ligde zirvenin oldukça uzağında ligin devre arasına giren Orduspor 1967 A.Ş.'de Antalya Belek kampı sürüyor. Kulübün bu sezonki dördüncü teknik direktörü Sinan Yücer ile yeniden kadro planlaması yapan Orduspor 1967 A.Ş.'de kaleci Cihan Şentürk takımdan gönderilmiş ve kamp kadrosuna Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.'den Cengizhan Şarli dahil edilmişti.

oğuzhann

Kariyerinde 3.Lig'de 32 kez maça çıkan Cengizhan Şarli'nin takıma gelmesiyle birlikte üç yıldır yedek kaleci olan Oğuzhan Çelik'te takımdan ayrılırken iki günde iki hazırlık maçı oynayan Orduspor 1967 A.Ş.'de 22 yaşındaki Cengizhan Şarli'nin performans umut vermedi. Orduspor 1967 A.Ş. iki hazırlık maçında yedi gol yerken, teknik heyetin raporu doğrultusunda Şarli ile resmi sözleşme imzalanmadan kamptan gönderildi.

bekir

Orduspor 1967 A.Ş.'de 2001 doğumlu oyuncunun yerine ise son olarak Vanspor Futbol Kulübü forması giyen Bekir Demircan'ın kampa katıldığı öğrenildi. Demircan, 2.Lig ekibi Vanspor Futbol Kulübü'nde sezonun ilk yarısında birisi lig birisi kupa olmak üzere sadece 2 maçta forma giyerken bu iki maçta ise kalesinde yedi gol gördü. Orduspor 1967 A.Ş.'de Bekir Demircan'ın sezonun ikinci yarısında kaleyi koruyacak isim olması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ