Ordu 2.Amatör Lig'de B Grubu'nda mücadele eden Oney 52 Spor'da geçtiğimiz Pazar günü deplasmanda oynanan Dolunayspor maçında 1-1 berabere kalınmasının ardından Kulüp Başkanı Gökhan Gökmen açıklamalarda bulundu. Kulüp Başkanı Gökhan Gökmen müsabakada rakiplerinden daha iyi olan taraf olduklarını ve bir duran topta golü yediklerini belirtirken, açıklamalarının temel metninde hakem hatalarından dert yandı.

Oney 52 Spor'da Kulüp Başkanı Gökhan Gökmen, ligde Ünye takımlarına farklı bir muamale yapıldığını belirtirken: ''Üç golümüzün iki net gol olmasına rağmen verilmedi ofsayt gerekçesiyle. Her hafta hakem hataları yaşıyoruz. Orta hakem golü veriyor yan hakem vermiyor, yan hakem golü veriyor orta hakem vermiyor. Fatsa ile oynadığımız için mi taraf geçiliyor? Eğer böyle algı varsa Ünye'yi ayırın Ordu'dan. Ordu ya da Fatsa ile yapılan tüm Ünye takımları maçlarında farklı bir muamele yapılıyor.'' dedi.

Ligde hafta içinde 9.hafta maçlarını oynayacak ancak Oney 52 Spor bu hafta içi mesaisinde maç yapmayacak ve Kabataş Gençlikspor maçını hükmen kazanarak üç puanı hanesine yazdıracak.