2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de rakiplerini geçerek final maçında da Kumruspor'u yenen ve namağlup bir şekilde şampiyonluk ipini göğüsleyen Galataspor'da, yeni sezon öncesinde Genel Koordinatör ve teknik sorumlu Gökmen Yavuz açıklamalarda bulundu. A takımın şampiyon olduğu Galataspor'da altyapı faaliyetleri devam ederken, Galataspor'da takımın Genel Koordinatör ve teknik sorumlu Gökmen Yavuz yeni sezon ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Ordu'da eski Orduspor ruhunu Ordu Futbolu'na geri getireceğini söyledi.

Gökmen Yavuz

Galataspor'un Genel Koordinatör ve teknik sorumlu Gökmen Yavuz yaptığı açıklamada ''Bir devir değişecek, herkesin sevgilisi olan bir takım olacağız, Ordulu, genç, futbola aç. Ne dediysem o, bekleyelim görelim. Herkesin saygı duyduğu bir takım olacağız. Tüm çocuklar Ordulu olacak. Söz verdim Ordu'ya, bir devir değişecek. Tüm çocuklara sahip çıkacağız'' dedi.

galatasporrrr

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Galataspor'da takımın Genel Koordinatör ve teknik sorumlu Gökmen Yavuz aynı zamanda yaptığı açıklamada ''Eski Orduspor ruhunu Ordu Futbolu'na geri getireceğim'' açıklamasını yaptı.