Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültür Otağı’nda düzenlenen programa Hilmi Güler’in yanı sıra Ordu Valisi Muammer Erol, protokol üyeleri, engelli dernekleri ve engelli evlatları olan anneler katıldı.

Vali Erol ve Güler masaları tek tek ziyaret ederek engelli bireylerin annelerine çiçek takdim ederken bir yandan da engellilerle ve aileleri ile yakından ilgilenerek isteklerini dinleyip fotoğraf çekildiler.

Hilmi Güler Engelliler 1

“Yeter ki yüzünüz gülsün”

Her zaman engelli bireylerin yanında olduklarını belirten ve amacının engelli bireylerin yüzünü güldürmek olduğunu söyleyen Hilmi Güler, “Biz Ordu olarak büyük bir aileyiz. Bu ailenin en önemli fertleri ise annelerimiz ve kıymetli engelli kardeşlerimiz. Onlar bizlere emanet. Bizler bu değerli emanete layık oldukları ortamları oluşturmak istiyoruz. Sizler için yapmayacağımız şey yok. Yeter ki sizin yüzünüz gülsün.” dedi.

Güler, “Hayat dinamik bir şekilde devam ediyor ve hiçbir şey sınırlı değil. Bu sebeple yeni tekliflerinizi ve yeni önerilerinizi dikkate alarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizim için önemli kavram Allah’ın rızası. Bunu da sizin yüzünüzü güldürerek ve gönül köprüleri kurarak gerçekleştireceğiz. Her zaman olduğu gibi bugünde bir aradayız. Allah ağzımızın tadını bozmasın” diye konuştu.

Hilmi Güler Engelliler 2

Programa katılan engelli bireyler ise Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek kendilerine verilen hizmetlerden memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

EMEP,” Engelliler fotoğraf karesi malzemesi olamaz!” EMEP,” Engelliler fotoğraf karesi malzemesi olamaz!”