AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ile birlikte TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı, Ordu Milletvekili Prof. Mahmut Özer'le görüşen Başkan Tavlı, devam eden ve başlayacak olan projeleri ele aldı.

Ayrıca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Abdurrahman Aydın'ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaretlerin verimli geçtiğini belirten Başkan Tavlı, "“AK Parti İlçe Başkanımız Hasan Fahri Alparslan ile birlikte TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanımız, Ordu Milletvekilimiz Sn. Prof. Mahmut Özer, AK Parti Ordu Milletvekilimiz Sn. Mustafa Hamarat ve Cumhur İttifakı ortağımız MHP Ordu Milletvekilimiz Sn. Naci Şanlıtürk’ü ziyaret ederek ilçemizdeki devam eden ve başlayacak olan projelerimizi konuştuk. Ayrıca devam eden OSB ve başlayacak olan Yeni Sanayi Sitemizin yapım çalışmalarıyla ilgili Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Sn. Abdurrahman Aydın’ı ziyaret ederek, istişarelerde bulunduk. Misafirperverliklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

17.Karadeniz Off-Road Yarışları'nda Ordu'ya Birincilik Kupaları Geldi 17.Karadeniz Off-Road Yarışları'nda Ordu'ya Birincilik Kupaları Geldi

Editör: Atakan Öztürk