Hüseyin tavlı beraberinde AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, AK Parti Ünye İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir, Belediye Meclis Üyeleri ve parti yönetimi ile birlikte Bakırcılar Çarşısı ve Orta Çarşı arastasını ziyaret etti.

Ziyaretlerini Ünye Kaledere Mahallesi’nde sürdüren Hüseyin Tavlı esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Tavlı, “Halkımızın emanetini bu zamana kadar en güzel şekilde taşıdık ve bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz” diyerek vatandaşlardan destek istedi.

hüseyin tavlı 2-1

“Milletimize Hizmet Yolculuğumuz Devam Ediyor”

Esnaf ve vatandaşların Miraç Kandili’ni de tebrik eden Hüseyin Tavlı “Hayır dua ile çıktığımız bu yolculuğumuzda rabbim yardımcımız olsun. Milletimize hizmet yolculuğumuz devam ediyor. Hemşehrilerimin emanetini 5 yıldır halel getirmeden taşıdık ve taşımaya devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızla kucaklaşarak Ünye’mizi daha güzel yarınlara taşıyacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere tevdi ettiği görevi layıkıyla yerine getirerek halkımıza en güzel şekilde hizmet etme gayreti içerisinde olacağız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Haber Merkezi

Editör: Merve Tepecik