31 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle ziyaretlerine devam eden Hüseyin Tavlı’ya AK Parti İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, Kurucu İlçe Başkanı Abdulaziz Keskin, belediye meclis üyesi adayları ve partililer de eşlik etti.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan hükümet ve yerel yönetim yatırımlarıyla Ünye’nin birçok hizmete kavuştuğunu belirtirken, Mahalle Muhtarı Davut Ocak yaptığı konuşmada Ünye’de verimli bir hizmet sürecinin geçtiğini ifade etti.

Ünye Ilçe Başkanı

“Hizmetlerimizi Katlayarak Devam Ettireceğiz”

Özellikle kırsal mahallelerin en büyük sorunlarından olan ulaşım sorununa neşter vurduklarını belirten Hüseyin Tavlı, “Ünye’de muhtarlarımız, teşkilatımız ve mesai arkadaşlarımızla birlikte önemli işlere, projelere ve çalışmalara imza attık. Daha önce görev aldığımız ilçe başkan yardımcılığı ve başkanlığı ile il genel meclis üyeliği tecrübemizle kırsal mahallelerimizde ulaşım sorununu çözmek için kolları sıvadık. Muhtarlarımız da yakından bilir, köy yollarımızda yaptığımız çalışmalar Karadeniz’in iklim değişikliği nedeniyle tahrip oldu. Bu sorunu kökünden çözmek için yaptığımız çalışmalar neticesinde ilçemize bir adet beton santrali, ham madde ocağı ve konkasör şantiyeleri kazandırdık.” dedi.

Tavlı Mahalle Ziyareti 2

Tavlı sözlerini, “Belediyemizim öz malı olan bu tesislerimizde üretilen beton, kırsal mahallelerimizin ulaşım sorununa merhem oldu. Ulaşımı uzun ömürlü hale getirmenin yanı sıra yollarda sel ve su baskınlarından oluşacak tahribatın da önüne geçmiş olduk. Kısa sürede birçok mahallemizde riskli bölgeleri ortadan kaldırdık. Bu tesislerimizle önümüzdeki dönem hizmetlerimizi katlayarak devam ettireceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği için sizlerin desteklerini bekliyoruz” diyerek tamamladı.

Haber merkezi

Tavlı, Çınarlık Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu Tavlı, Çınarlık Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Editör: Merve Tepecik