Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, Ramazan ayının manevi atmosferinin Ünye’de nasıl yaşandığını anlatan Başkan Tavlı, bu mübarek ayın sonunda bayrama ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini ifade etti.

Başkan Tavlı mesajında, “Peygamberimiz Hz. Muhammed’e Kur’an-ı Kerim ayetlerinin inmeye başladığı bir mübarek ayın daha sona erdiğini, sahur ve iftarlarla gönüllerimizi sevdiklerimize açarak Ramazan ayını en güzel şekilde idrak etmeye çalıştığımızı” belirtti. Teravih namazlarıyla ibadetlerini sürdürdüklerini ve Ünye olarak Ramazan ayını en güzel şekilde yaşadıklarını söyledi.

Başkan Tavlı, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu azaptan kurtuluş olan mübarek ayı geride bırakarak bir bayrama ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik. Bizleri bayrama ulaştıran Rabbimize hamdolsun” ifadelerini kullandı.

Tavlı, “Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı. Ünye halkı da Başkan Tavlı’nın bu anlamlı mesajını memnuniyetle karşıladı ve bayramın birlik ve beraberlik içinde geçmesini temenni etti.

AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat “Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun “ AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat “Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun “