2024 yılı içerisinde Türkiye Bilek Güreşi Federasyonu faaliyet kapsamı içerisinde düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Kulüpler Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri Ordu Fatsa İlçesi için mutlu geçmişti. Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi olan Gamze Yandım Türkiye ikincisi olurken, Kayra Gürkan ise Türkiye üçüncüsü oldu ve Ordu'da madalya ile geldi. Genç sporcular ise Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'ı ziyaret etti.

Fatsa Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü İbrahim Özgüller, Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Bilici ve  Türkiye Bilek Güreşi Kulüpler Şampiyonası ve Milli Takım Seçmelerinde 45 kg sol kol yarışmasında Türkiye ikincisi olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Gamze Yandım ile Türkiye üçüncüsü olan Kayra Gürkan, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'ı madalyaları ile birlikte ziyaret etti.


Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yapılan ziyaret ile ilgili olarak ''Gençlerimizin başarılarıyla gurur ve onur duyuyoruz. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, genç sporcularımıza başarılar dilerim.'' dedi.

Editör: Samet Karadağ