52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında 25 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Ali Sami Yen Spor Kompeksi Rams Park'ta 3.Lig Play-Off Final maçı oynandı. Ordu'dan birçok bürokrat maç günü maçı izlemek için Ordu'dan İstanbul'a giderken bu sezon 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor için Fatsa İlçe Stadyumu'nda birçok kez yan yana olan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan bu kez İstanbul Ali Sami Yen Spor Kompeksi Rams Park'ta yer aldı.

etem kibar üzeyir erdoğan

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar maç öncesinde Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan ile birlikte fotoğraf paylaştı ve ''TFF 3. Lig Play-Off Finalinde 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü desteklemek için Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanımız Üzeyir Erdoğan’la birlikte binlerce Ordulu hemşehrilerimiz gibi biz de tribünde yerimizi aldık. Haydi çocuklar zafer bizim olsun'' dedi ama maç sonunda büyük üzüntü yaşadı.

İbrahim Etem Kibar maç sonunda ise ''Büyük bir mücadele sonunda hedefimize ulaşamamış olsak da, bu yolda gösterdiğimiz azim ve kararlılıkla gurur duyuyoruz.  Kulüp başkanımız Şükrü Bodur başta olmak üzere Final mücadelesinde sahada ter döken futbolcularımıza, teknik kadromuza, yönetimimize ve her zaman yanımızda olan büyük Orduspor taraftarına yürekten teşekkür ederiz. Bu yolculukta her an birlikteydik, sevindik, üzüldük, ama asla vazgeçmedik. Sizlerin desteği ve inancıyla gelecekteki zaferlere doğru yürümeye devam edeceğiz. 52 Orduspor Futbol Kulübü mücadele ruhu, hiç sönmeyecek bir ateş gibi içimizde yanmaya devam ediyor. Belki hedefimize ulaşamadık, ama yarın mutlaka başaracağız. Hep birlikte daha güçlü ve kararlı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.'' paylaşımını yaptı.

Editör: Samet Karadağ