2023-2024 sezonunda Play-Off sürecinde takımın teknik direktörü olarak göreve gelen ve takımı finale kadar çıkarmasına rağmen Çimentaş Elazığspor'a kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Cahit Erçevik ile yeniden anlaşılmıştı. Cahit Erçevik'in transfer listesini Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'a verdiği öğrenilirken, transferler arka arkaya açıklanmıştı. İlk olarak ise 18 Haziran 2024 tarihinde 'Cahit Erçevik'in Hedefindeki İsim Harun Özcan Harun Özcan' yayınladığımız haber resmiyete kavuştu. 

harun özcan-2

2022-2023 sezonunda Orduspor 1967 A.Ş.'de kiralık olarak forma giyen ve attığı 17 golle takımın en golcü ismi olarak sezonu tamamlayan Harun Özcan, geçen sezon Cahit Erçevik'in sezon başında anlaşmaya vardığı 2.Lig ekibi Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor'a transfer olmuştu. Özcan, Cahit Erçevik ile daha önce Edirnespor'da da beraber çalışırken dördüncü kez farklı bir takımda bir araya gelecek.

Cahit Erçevik'in Hedefindeki İsim Harun Özcan Cahit Erçevik'in Hedefindeki İsim Harun Özcan

Harun Özcan'ın bonservisi Süper Lig ekibi Eyüpspor'da olurken, geçen sezonun uzun bölümünü sakatlıktan dolayı oynamadan geçiren Ordu doğumlu Harun Özcan'ın Ordu'daki yeni adresi 52 Orduspor Futbol Kulübü oldu.

Editör: Samet Karadağ