2023-2024 sezonunda TFF 3. Lig'in 25. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlenirken, Bursa'da oynanacak olan İnegöl Kafkas Spor Kulübü - 52 Orduspor Futbol Kulübü maçının hakemi de belli oldu. Bursa İnegöl İlçe Stadyumu'nda oynanacak olan İnegöl Kafkas Spor Kulübü - 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki kritik karşılaşmanı  Edirne Bölges iFIFA Kokartlı C Klasman hakemi olan Cansu Tiryaki yönetecek.

Bu sezon orta hakem, avar hakemi ve dördüncü hakem olarak görevlendirmeler alan C Klasman hakemi olan Cansu Tiryaki, 7 karşılaşmada orta hakem olarak görev almıştı. Cansu Tiryaki'nin görev aldığı maçlarda özellikle takımların farklı galibiyetleri dikkat çekerken bu süreçte Tiryaki görev aldığı 7 karşılaşmada 37 sarı kart ve 2 kırmızı kart almıştı. Cansu Tiryaki, son olarak 2.Lig'de Kırşehir Futbol Spor Kulübü ile Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. arasında maçta dördüncü hakem olarak görev almıştı.

İnegöl Kafkas Spor Kulübü - 52 Orduspor Futbol Kulübü maçında görev alacak olan Cansu Tiryaki'nin yardımcıları ise Oğuzhan Anıl, Sedef Aktan ve Kerem Kurum oldu.

Editör: Samet Karadağ