2023-2024 sezonunda TFF Kadın Futbol 3.Ligi'nde mücadele ettiği grubunu lider olarak bitiren ve Play-Off maçları için Ankara'ya giden Ordu Pars Spor Kulübü son 16 turu mücadelesini kaybetmişti. Ordu Pars Spor Kulübü, Play-Off ilk maçında Şanlıurfa temsilcisi Şanlıurfa Gençlikspor'u 3-1 yenerken, son 16 maçında ise Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor karşısında 2-0 kaybederek sezonu noktaladı. Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor maçının ardından ise tecrübeli futbolcu İrem Gönültaş açıklama yaptı.

1996 doğumlu İrem Gönültaş sezon başında transfer olduğu Ordu Pars Spor Kulübü'nde sezonu değerlendirirken ''TFF Kadınlar 3.Ligi'nde ilk defa mücadele ederek grubumuzu lider olarak tamamlayıp Play-Off oynama hakkı kazandık. Bizlere bu yolda inanmayanlar, yapamazsın diyenler oldu. Bu sözlere aldırış etmeden, birbirimize inanarak çıktığımız bu yolda son 16 turunda elensek bile ilerisi için umut verici bir sezon geçirdik. Yaşadığımız tüm zorluklara rağmen pes etmeyen bütün takım arkadaşlarıma, Murat Konanç hocamıza, bizlere destek veren herkese verdiği emeklerden ötürü ayrı ayrı teşekkür ederim. Yeni sezonda kaldığımız yerden devam etmek dileğiyle.'' dedi.

İrem Gönültaş bu sezon Ordu Pars Spor Kulübü formasını 12 maçta giyerken bu maçlarda 15 gol atarak takımının en golcü ikinci futbolcusu olarak sezonu tamamladı.

Editör: Samet Karadağ