Uzun yıllardır Güldür Güldür Show'da ‘Mesut’ karakteri olarak yer alan başarılı oyuncu Uğur Bilgin, nişanlısı İrem Uslu ile dünyaevine girdi. Sade bir törenle evlenen Uslu ve Bilgin'in düğünleri sosyal medyada gündem oldu. Düğünün ardından İrem Uslu’nun kim olduğu aranmaya başlandı. Peki, İrem Uslu kimdir, kaç yaşında? Güldür Güldür Mesut’un eşi nereli? İrem Uslu ne iş yapıyor?

JDz0j_1687964892_2541

İrem Uslu kimdir kaç yaşında, nereli?

Uğur Bilgin'in karısı olan İrem Uslu Sapanca doğumlu ve 26 yaşında. Uslu’nun babası İsmail Uslu Sapanca’nın önemli iş insanlarından. İrem uslu, Sapanca Eski Belediye Başkanı İbrahim Uslu'nun da yeğeni. İrem Uslu’nun ne meslek yaptığı da çok merak edilen konulardan fakat Uslu’nun hakkında yeterince bilgi bulunmuyor. Uslu’nun sosyal medya hesabını gizli tuttuğu, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği biliniyor.

WhatsApp-Image-2023-08-27-at-20.09.51-1-682x1024

Güldür Güldür Mesut kimdir?

Güldür Güldür komedi programında yer alan asıl ismi Uğur Bilgin olan oyuncu 24 Temmuz 1980 yılında Devlet Denizyolları emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Rizeli olan Uğur Bilgin, Yıldız Teknik Üniversitesinde eğitim gördüğü süreçte Tiyatro Kolu’na katıldı. Tiyatro üzerine eğitim görmek isteyen Uğur Bilgin, 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümüne girdi ve buradan mezun oldu.

BKM tarafından düzenlenen Aşağı Yukarı Yemişliler adlı TV dizisinde yer alan oyuncu, aynı zamanda Sinan Çetin yönetimindeki Kağıt adlı sinema filminde de rol aldı. Bilgin aynı zamanda “Dedemin Fişi” adlı komedi sinema filminde yer aldı. Oyuncu, Güldür Güldür adlı Show programında hala oyunculuk yapmaya devam ediyor.