Ordu Valisi Tuncay Sonel'in Orduspor'u sahalara çıkarma noktasında Genel Koordinatör olarak görevlendirdiği isim olan Cihangir Güner, geçen sezon bitmeden önce görevinden istifa ederken Orduspor 1967 A.Ş.'nin transferinde yine Ordu Futbolu ile ortak noktada buluştu. Orduspor 1967 A.Ş. ile ilk teması geçen sezon devre arasında Antalya kampında yapan ve futbolcu transferinde yardımcı olan futbolcu menajeri Cihangir Güner, Orduspor 1967 A.Ş.'nin Muhammed Can Tuncer transferinde rol oynadı.

Orduspor 1967 A.Ş. Kulüp Başkanı İsa Akçay, İskenderunspor A.Ş.'den transfer edilen Muhammed Can Tuncer transferi ile ilgili olarak ''Bizim için çok önemliydi Muhammed Can Tuncer transferi ve başarılı isimle imzayı attık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ama en büyük teşekkürü şüphesiz Cihangir Güner hak ediyor'' paylaşımını yaptı ve bu süreçte transfer sürecinden bir fotoğraf paylaştı.

Bonservisi İskenderunspor A.Ş.'de olan, geçen sezon 3.Lig ekibi Osmaniyespor Futbol Kulübü'nde kiralık olarak forma giyen ve 22 maça çıkan Muhammed Can Tuncer, yeni sezonda Orduspor 1967 A..'nin kalesini koruyacak.

Editör: Samet Karadağ