Geçen sezon başında TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.'de Kulüp Başkanlığı görevine gelen ve bu süreçte ziyaretler gerçekleştiren İsa Akçay, yeni sezon öncesinde ise önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. TFF tarafından düzenlenen Türk Futbolu 2024-2028 Stratejik Planı'nın takvimi çerçevesinde organize edilen TFF 3. Lig 2024-2028 Eylem Planı Toplantısına katılan İsa Akçay, daha sonra ise Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak'ı ziyaret etti.

AK Parti Ordu Milletvekili Anayasa Komisyonu Üyesi Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Hatipoğlu ve Orduspor 1967 A.Ş. Kulüp Başkanı İsa Akçay,  Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak'ı ziyaret ederken Mustafa Hamarat bu ziyaretle ilgili olarak ''şehrimizde yapılmakta olan spor yatırımlarına ilişkin değerlendirme ve istişarelerde bulunup destek istedik.'' paylaşımını yaptı.

Orduspor 1967 A.Ş. Başkanı İsa Akçay yeni sezonda kurulan kadro ile geçen sezon yaşanan başarısızlığı unutturmak isterken, transferlere ise kampa kadar son vermek istedikleri öğrenildi.

Editör: Samet Karadağ