2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Orduspor'un sezon başı transferlerinden olan ve özellikle sol kanatta attığı goller ile yaptığı asistlerle dikkat çeken İsa Keklikçi, son dönemlerde yaşadığı sakatlığın ardından formasına yavaş yavaş kavuşurken Gülyalı Turnasuyuspor maçında da oyuna sonradan girmişti. Orduspor'un Gülyalı Turnasuyuspor ile oynadığı Play-Off 1.Hafta maçında uzatma anlarında attığı golle aldığı bir puanın ardından İsa Keklikçi maçı değerlendirdi.

Ordusporr-1200x780


Sezonu B Grubu'nda lider bitiren ve attığı gollerle Orduspor'un en golcü takım olmasında büyük pay sahibi olan İsa Keklikçi, 2-2 biten Gülyalı Turnasuyuspor maçının farklı bir şekilde bitmemesinin şanssız bir maç oynadıkları için olduğunu söyledi. İsa Keklikçi yaptığı açıklamada ''Kendi adımıza şanssız bir maçtı. 6-2 ya da 7-2 bitecek bir maçtı. Her zaman bu kadar şanssız olacağız anlamına gelmez. Bu hafta da her zamanki gibi iyi çalışıp karşılığını alacağımız bir maç olacak. İnşallah Orduspor'u hak ettiği yere taşımak istiyoruz.'' dedi.

Ordusporu

Orduspor kariyerindeki ilk maçında Çatalpınarspor filelerine hat-trick yapan ve lig genelinde attığı şık gollerle dikkat çeken 2001 doğumlu İsa Keklikçi, Orduspor'da gollerine Play-Off maçlarında da devam etmek istediğini söyledi
 

Editör: Samet Karadağ