İsmail Demirci İyilik dizisinden ayrılıyor mu? İyilik Murat öldü mü? Detayları okuyacağınız haberimizde..

İyilik Dizisi Konusu

İyilik, Medyapım imzalı, ilk bölümü 29 Nisan 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Murat Öztürk'ün üstlendiği, başrollerini Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey'in paylaştığı dram türündeki Türk televizyon dizisi.

Dizi, dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı olan Neslihan'ın (Hatice Şendil), kocası Murat'ın (İsmail Demirci) onu uzun zamandır aldattığını öğrenmesiyle yaşadığı altüst oluşu ve bu süreçte Damla'yla (Sera Kutlubey) karşı karşıya gelmesini konu alıyor.

Neslihan, Murat'la olan evliliğinden iki çocuk sahibi, başarılı bir avukattır. Dışarıdan bakıldığında kusursuz bir hayatı vardır. Ancak Murat'ın onu uzun zamandır aldattığını öğrenmesiyle hayatı altüst olur.

Murat, Neslihan'ın kardeşi yerine koyduğu Damla ile birliktedir. Damla, zor bir çocukluk geçirmiş, kendini Murat'ta bulmuştur. Murat da Damla'nın masumiyetinden ve saflığından etkilenmiştir.

Neslihan, bu ihaneti kabullenemez ve Damla'ya karşı büyük bir nefret duyar. Damla'dan intikam almak için harekete geçer.

Dizi, Neslihan'ın yaşadığı travma ve bu süreçte verdiği mücadeleyi ele alıyor. Neslihan, bu süreçte doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak zorunda kalır.

İyilik, güçlü kadın karakterleri ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken bir dizi.

İsmail Demirci İyilik Dizisinden Ayrılıyor Mu

İsmail Demirci, İyilik dizisinden ayrıldı. Dizinin 10. bölümünde, Murat karakterinin bıçaklanarak öldürülmesi sahnesi ile Demirci, diziden ayrıldı.

Demirci'nin diziden ayrılması, dizinin hayranları tarafından büyük bir şok olarak karşılandı. Demirci, dizide Neslihan'ın (Hatice Şendil) kocası Murat karakterine hayat veriyordu. Murat, Neslihan'ı uzun zamandır aldatan ve Damla (Sera Kutlubey) ile birlikte olan bir karakterdi.

İyilik dizisinin yapımcısı Medyapım, Demirci'nin diziden ayrılması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "İsmail Demirci'nin İyilik dizisinden ayrılması ile ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirmek isteriz. İsmail Demirci'nin diziden ayrılması, senaryo gereği gerçekleşen bir durumdur. Demirci'ye bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz." ifadelerini kullandı.

Demirci'nin ayrılmasının ardından İyilik dizisinin nasıl devam edeceği merak konusu oldu. Dizi, Murat'ın ölümünden sonra Neslihan ve Damla'nın mücadelesini konu alacak.

Editör: Deniz İnal