İstanbul Arnavutköy'de bulunan AVLU 34 AVM'nin yemek katındaki bacalarda yangın çıktı. Yangının çıkış nedeni henüz bilinmiyor. İtfaiye, polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi.

Edinilen ilk bilgilerde yangının kısa sürede söndürüldüğü ve AVM'deki bir kafenin tedbir amaçlı boşaltıldığı belirtiliyor. Ölen ya da yaralanan olduğuna dair bir bilgi yer almıyor.

Özetle:

  • Yangın, Arnavutköy'deki AVLU 34 AVM'nin yemek katındaki bacalarda çıktı.
  • Yangının sebebi şu an için bilinmiyor.
  • İtfaiye ekipleri yangına hızla müdahale etti ve kısa sürede söndürdü.
  • Tedbir amaçlı bir kafe boşaltıldı.
  • Haberde can kaybı ya da yaralanmaya dair bir detay verilmedi.

İstanbul Arnavutköy'de bulunan AVLU 34 AVM'nin yemek katındaki bacalarda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

İtfaiye ekipleri, AVM'ye gelerek yangına müdahale etti. Yangının çıktığı bölümdeki bir kafe, tedbir amacıyla boşaltıldı. İtfaiye erleri, kısa sürede yangını kontrol altına alarak söndürdü. 

Öte yandan, bacalardaki yangının AVM'nin diğer bölümlerine sıçramadığı ve herhangi bir can kaybı ya da yaralanmanın yaşanmadığı öğrenildi. Polis ekipleri, yangınla ilgili inceleme başlattı.

AVLU 34 AVM, Arnavutköy'ün önemli alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olarak biliniyor. Geçtiğimiz aylarda Arnavutköy Belediyesi tarafından Deprem Haftası kapsamında AVM içerisindeki Kültür ve Sanat Merkezi'nde özel bir program düzenlenmişti.

Yangının çıkış nedeni henüz tespit edilemezken, soruşturmanın devam ettiği bildirildi. AVM yönetimi, yangınla ilgili bir açıklama yaparak gerekli tüm tedbirlerin alındığını ve AVM'nin güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğini duyurdu.