2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig'de 6.Hafta mücadelesinden bir tanesi Perşembe İlçe Sahası'nda İstanbul Boğazıspor ile Fidangörspor arasında oynandı. İki hafta önce Perşembe İlçe Sahası'nda oynanan maçta yedi kırmızı kart gördüğü bir maç oynayan İstanbul Boğazıspor yeniden Perşembe İlçe Sahası'na çıktı. Birçok eksiğinin olduğu maçta Fidangörspor ile karşı karşıya gelen İstanbul Boğazıspor iki kere öne geçse de maçı kazanamadı.

İstanbul Boğazıspor

Perşembe İlçe Sahası'nda oynanan kritik müsabakada İstanbul Boğazıspor ilk yarıda öne geçen taraf olurken Fidangörspor bu gole ilk yarının bitimine iki dakika kala Hakan ile karşılık verdi. İstanbul Boğazıspor maçta ikinci kez öne geçerken, Fidangörspor bu gole ise karşılaşmanın 75.dakikasında Gökdeniz ile ikinci kez karşılık verdi. Dört golün atıldığı mücadelede iki takım da birer puan aldı.

fidangör skk

İstanbul Boğazıspor bu beraberlik sonrasında ligdeki puanını iki yaparken galibiyet hasretini sürdürmeye devam etti. Bu sezon kurulan Fidangörspor ise sahaya çıktığı beşinci maçında 10 puana ulaştı.