2023-2024 sezonunda tarihi bir sezon yaşayarak Kadın Futbol Ligleri için takım çıkartan ve 3.Lig'de faaliyetlerine başlayan İstanbul Mesudiyespor'da transferin son gününde farklı bir gurur yaşandı. İstanbul Mesudiyespor bu sezon ilk kez yer aldığı 3.Lig'de 14.Grup'ta yer alırken şu ana kadar oynadığı tüm maçlarını kaybetmişti. Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi'nde mücadele eden  Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı ise transferin son gününde altyapısı için İstanbul Mesudiyespor'un genç kalecisini aldı.

Filiz Lisans işlemleri ile İstanbul Mesudiyespor'da ilk lisansı çıkan 2008 doğumlu Zeynep Sezer, A takımda zaman zaman antrenmanlarda yer alsa da bu sezon forma şansı bulamamıştı. Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı'nda forma şansı bulamamıştı. İstanbul Mesudiyespor'dan yapılan açıklamada ''Kadın Futbol Takımı oyuncularımızdan kalecimiz Zeynep Sezer, Fenerbahçe Spor Kulübüne transfer olmuştur. Oyuncumuza futbol kariyerinde başarılar diliyoruz.'' ifadeleri yer aldı.

2008 doğumlu Zeynep Sezer, İstanbul Mesudiyespor'dan ayrıldı ve Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı altyapısına katıldı.

Editör: Samet Karadağ