2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü, üç maçta üç galibiyet almıştı. Sezonun en kritik deplasmanlarından birisine gidecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Ayvalıkgücü Belediyespor yolculuğu başladı. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım sarı kart cezaları olan Enes Yetim ve Mustafa Yılmaz'ın yanı sıra sakatlığı olan Anıl Şahin'i zorunluluktan dolayı kadroya alamadı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde ayrıca kadroya Eray Kotan, Halil Hamamcıoğlu ve Yunus Emre Köse'nin yanı sıra kadro dışı olan İrfan Başaran da alınmadı.

52 orduspor futbol kulübü-54


52 Orduspor Futbol Kulübü'nde teknik direktör Ahmet Yıldırım, Ayvalıkgücü Belediyespor maçı kadrosuna son günlerde kadroya katılan Hüsamettin Tut ve Kerem Şenyüz'ü ayaklarının tozuyla alırken devre arasında transfer edilen futbolculardan birçok futbolcu maç kadrosunda yer aldı. İşte 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün kamp kadrosu:

Kaleciler: Ersin Aydın, Ömer Faruk Ay

Defanslar: Hüseyin Güngör, Nazmi Candoğan, Emre Sarıkaya, Ahmet Baha Bilgin, Hüsamettin Tut

Orta Sahalar: Hüseyin Furkan Uslu, Kerem Şenyüz, Ali Kemal Başaran, Sergen İlhan, Oğuzhan Öztürk

Hücum Oyuncular: Batuhan Aktaş, Ali Sefer, Halil İbrahim Kaya, Yusuf Mert Tunç, Fırat  Yıldırım, Nevzat Bilen, Kadir Ari, Sinan Akaydin, Yusuf Atasoy

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ