Akşener burada yaptığı açıklamada, Orduluların bir bütün olarak Enver Yılmaz’ı seçeceğine inanıyorum dedi.

“Ordu’da ilk defa basın toplantısı yapıyorum” diyen Akşener, “Bugün büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarımızı tanıtacağız. İyi Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Enver Yılmaz ile birlikte hem birlikte milletvekilliği yaptım hem kendisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptı. Hem Devleti biliyor hem belediyeyi biliyor. Yasamayı biliyor, hukuku biliyor. Yerelde hizmet yapmayı biliyor.” diye konuştu.

Toplantıda konuşan İYİ Parti Ordu İl Başkanı Melikşah Murat Genç, Meral Akşener'in İYİ Parti'yi kurarak milletin umutlarını yeniden yeşerttiğini söyledi. Genç, "Sayın genel başkanım, 6 yıl önce ülkemizin en karanlık milletimizin kendisini en çaresiz, umutsuz hissettiği dönemde ışık olarak yola çıktınız. Tüm iyi ve cesur vatandaşlarımızı davet ettiniz. Işığınız yolumuzu aydınlattı, büyüdük, güneş olduk" dedi.

İYİ PARTİ ORDU İL BAŞKANI GENÇ

Genç, Akşener'in, İYİ Parti'yi kurarken millete "önce millet, önce memleket" sözü verdiğini hatırlatarak, "Bizlere her zaman koltuk değil ayakkabı eskitmemizi, milletimizin yanında olmamızı, milletimizin sesini, istediğini, derdini dinlememizi, milletimizin sesi olmamızı istediniz bizden. Bizlerde görevlerimizi size layık olarak en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Ordu'nun sesini, istediğini, talebini sizlere ilettik" diye konuştu.

SDFGF

Genç, Akşener'in, İYİ Parti'yi kurarak Orduluların sesini duyan, dinleyen, kayıtsız kalmayan bir lider olduğunu belirterek, "Ne mutlu bize ki diğer siyasi liderlerin aksine Ordulularımızın sesini duyan, dinleyen, kayıtsız kalmayan bir liderimiz var. İyi ki Meral Akşener var" dedi.

Atakan Öztürk

Meral Akşener Ordululardan Enver Yılmaz’a Destek İstedi Meral Akşener Ordululardan Enver Yılmaz’a Destek İstedi

Editör: Atakan Öztürk