Ordu'yu profesyonel liglerde temsil eden takımlardan bir tanesi olan ve geride kalan sezonun başında kurduğu kadro ile 2.Ligi hedefleyen Fatsa Belediyespor, sezonun Play-Off potasının dışında tamamlamıştı. Yeni sezonda farklı bir kadro kurması beklenen Fatsa Belediyespor'da birçok futbolcunun sözleşmesi sona ererken, teknik direktör Murat Parlak'ın Fatsa Belediyespor'a getirdiği oyunculardan bir tanesi olan İzlem Anıl Balakkız da sözleşmesi bitecek olan oyuncular arasında yer alıyor.

2021-2022 sezonu başında Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne transfer olan İzlem Anıl Balakkız, Ordu ekibinde 26 karşılaşmada forma giymişti. Orta saha ve merkez orta sahada forma giyebilen Balakkız, yeni sezonda Fatsa Belediyespor forması giyerken yine 26 maçta oynadığı sezonun ardından Ordu ekibinden ayrılabilir.

TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor'un sezon başında kadrosuna kattığı ve sezon genelinde ligde iki maç hariç diğer maçlarda süre alan İzlem Anıl Balakkız'ın sözleşmesi Haziran ayının sonunda bitiyor. 

Editör: Samet Karadağ