Son günlerde Kaan Kazgan, Savaş Cebeci ile yaptığı atışma sonrasında kavga etmişlerdi. Türkiye gündemine sallayan kavga sonrası merak edilen Kaan Kazgan'ın Khan Fight MMA maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? İşte detaylar...

Kaan Kazgan Khan Fight MMA maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Son günlerde adı, Savaş Cebeci ile girdiği atışmalar ve kavgalarıyla anılan Türk MMA Dövüşçüsü Kaan Kazgan'ın, KHAN FIGHT 3 VENI VIDI SMASH organizasyonundaki rakibi sonunda belli oldu. Kaan Kazgan'ın rakibi, deneyimli Brezilyalı dövüşçü Joseph Vieira olacak.

Joseph Vieira, tam adıyla Joseph Vieira da Silva, 1988 yılında Brezilya'nın Rio de Janeiro şehrinde doğdu. O, bazıları tarafından "O Barba" lakabıyla tanınır. 35 yaşındaki bu tecrübeli dövüşçü, 1.68 boyunda ve 60 kilogram ağırlığındadır.

28 Ekim 2023'te gerçekleşecek olan KHAN FIGHT 3 VENI VIDI SMASH organizasyonundaki bu maçın kazananı büyük bir merak konusu haline geldi. Ancak şu an için maçın ne zaman saat kaçta hangi kanalda?olduğu resmi olarak açıklanmamıştır.

Kaan Kazgan Kimdir?

Kaan Kazgan, 3 Kasım 1994 tarihinde Sakarya'da dünyaya gözlerini açmış bir sporcudur. İlk adımlarını spor dünyasında 9 yaşında Kick Boks ile atmış, ancak kısa bir aradan sonra 11 yaşında MMA (Mixed Martial Arts) dövüşlerine geri dönmüştür. Aynı zamanda gençlik yıllarında Demir Spor'da serbest güreş takımının kaptanlığını yapmıştır. Profesyonel dövüş kariyerine 2011 yılında adım atmış olan Kaan Kazgan, o tarihten bu yana aktif olarak profesyonel maçlara katılmaktadır.

Kaan Kazgan, 2019 yılında Türkiye ve Yunanistan'ın yarıştığı Survivor programına katılarak adından sıkça söz ettirmiştir. Spor kariyerinde elde ettiği başarılar arasında 2 kez Muay Thai Türkiye Şampiyonluğu ve 1 kez MMA Türkiye Şampiyonluğu gibi önemli unvanlar bulunmaktadır. Kaan Kazgan, profesyonel kariyerinde MMA dövüşlerine devam etmektedir.

Kaan Kazgan Savaş Cebeci kavgası izle! Kavga videosu büyük ses getirdi Kaan Kazgan Savaş Cebeci kavgası izle! Kavga videosu büyük ses getirdi