2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden ve B Grubu'nda Orduspor'un ardından ligi ikinci sırada tamamlayarak Play-Off'lara kalan Kabadüz Belediyespor'da, Play-Off Grup Statüsünde son karşılaşma oynanacak. 2021-2022 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig şampiyonu olan ve geçen sezon üçlü finalde Perşembespor ve Eskipazarspor ile birlikte mücadele eden Kabadüz Belediyespor, bu sezon Çeyrek Finale yükselmeyi başardı.

Play-Off Grup statüsünde A Grubu'nda yer edinen ve Ulubey Belediyespor beraberliği ile grup maçlarına başlayan Kabadüz Belediyespor daha sonra Dumlupınarspor'u tek golle geçmişti. Eskipazarspor karşısında da 2-0 galip gelerek dördüncü maçında Yeşilordu Futbol Kulübü ile 2-2 berabere kalan Kabadüz Belediyespor bu maçın ardından Yeşilordu Futbol Kulübü ile birlikte Çeyrek Finale yükselmeyi garantilemişti.

Ligde son karşılaşmada Gülyalı Bozkurtspor ile karşı karşıya gelecek olan Kabadüz Belediyespor'da Kulüp Başkanı Yusuf Köroğlu'nun maçın kazanılması halinde takıma 9'ar bin lira prim sözü verdiği öğrenildi.

Editör: Samet Karadağ