Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Gülyalı Bozkurtspor kulüp tarihindeki ilk sezonunda hem Play-Off oynama başarısı gösterirken hem de Süper Amatör Lig bileti almıştı. Play-Off ilk hafta maçına çıkacak olan Gülyalı Bozkurtspor, Yeşilordu Futbol Kulübü ile oynayacağı maç öncesinde kadrosunu güçlendirdi. Gülyalı Bozkurtspor, bu sezon başında Kabadüz Belediyespor'a transfer olan ve bazı maçlarda sol bekte forma giyen hücum oyuncusu Sabri Bekgöz'ü kadrosuna kattı.


Futbola Esnafspor’da başlayan ve bir dönem İzmir Amatör Ligi  ekibi Ataşehir Mahallespor’da forma giyerken ardından Ordu’ya dönen Bekgöz Saraycık Belediyespor’a transfer olmuştu. Geçen 9 gol atarken 3 kez de asist yaptıktan sonra futbola başladığı yer olan Esnafspor’a geri dönmüştü. 10 sezon forma giydiği Esnafspor’da U19 takımı ile iki kez finale kadar yükselen ve A takımda da Ordu 1.Amatör Lig’de yarı final oynayan kadroda yer alan Bekgöz, bu sezon başında ise Kabadüz Belediyespor'a transfer olmuştu.

Kabadüz Belediyespor forması ile bazı maçlarda hücum hattında bazı maçlarda ise sol bekte forma giyen 2000 doğumlu futbolcu, ligin geri kalanında ise Gülyalı Bozkurtspor forması giyecek.
 

Editör: Samet Karadağ