Geçen sezon Beylerbeyi Spor Kulübü Spor Faaliyetleri A.Ş. ile Süper Lige yükselme sevinci yaşayan ve bu sezon başında kısa bir Horozkent Spor Kulübü macerasının ardından Ordu'ya gelerek Ünye Gücü Futbol Kulübü forması giymeye başlayan tecrübeli orta saha Bahar Kol, bu sezonda da Süper Lige yükselen bir takımın parçası oldu. Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde eski takımı Horozkent Spor Kulübü maçında takım kaptanlık pazubandını da koluna takan Bahar Kol, Bornova Hitabspor maçından sonra kupa ile fotoğraf paylaştı ve sosyal medyada açıklamalarda bulundu.

Ünye Gücü Futbol Kulübü-3

Ünye Gücü Futbol Kulübü forması ile şampiyonluk sevinci yaşayan 1995 doğumlu Bahar Kol ''Çok güzel ve çok zorlu bir sezonun sonunda şampiyonluğu elde ettik. Beraber güldük beraber üzüldük beraber ağladık ve sonunda hak ettiğimiz başarıya hep beraber ulaştık. Son ana kadar bırakmadık ve hak ettiğimiz yerdeyiz. Üzerimizde emeği olan başkanımıza , yöneticilerimize , hocalarımıza , bizi hiçbir zaman yanlız bırakmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ederim.'' açıklamalarını yaptı.

Ünye Gücü Futbol Kulübü-2

İki sezondur şampiyon olan takımların en önemli parçası olan Bahar Kol, geride kalan sezonda Ünye Gücü Futbol Kulübü formasını 19 maçta giyerken bu maçlarda 5 kez gol atma sevinci yaşamıştı.