2023-2024 sezonunda Ünye 1957 Spor ile birlikte Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden ve kulüp tarihinde ilk sezonu olmasına rağmen sezonun ilk yarısında altı galibiyet alan Perşembespor'da, maddi kriz bir türlü çözülemedi. Yönetimin verdiği sözleri yerine getirememesinden dolayı sezon başlamadan teknik direktör Turgut Kır ve ekibi takımdan ayrılırken, transfer sezonu bitmeden yeniden bir takım daha kurulmuş ve takım adeta ikinci kadrosuyla ligde mücadele etmeye devam etmişti.

Yasinn-Öztop

Yasin Öztop ''Perşembespor'a Başarılar Dilerim''

Perşembespor'da yaşanan mali krizden dolayı takımdan ayrılma planları yapan birçok futbolcu ligin devre arasını beklerken bu süreçte ise devre arasına gelinmesiyle birlikte takımda ayrılıklar arka arkaya gelmeye başladı. Bu sezon Perşembespor'a gelerek Ordu Futbolu'na yeniden dönüş yapan ve Yeşil-Beyazlı ekipte kaptanlık pazubandını koluna takan 1991 doğumlu Yasin Öztop, Perşembespor'da 10 maçta forma giyerek 2 gol atarken 'Perşembespor'dan ayrılmış bulunmaktayım. Perşembespor'a ikinci yarıda başarılar dilerim' diyerek takımdan ayrıldı.

Perşembesporr-7

Yasin Öztop, ligin ilk yarısında takımın durumu ile ilgili olarak Ordu Yorum ve Spor52'den Samet Karadağ'a konuşurken ''Sıkıntılarımız var mı evet sıkıntılarımız var. Bilmediğiniz çok şey var. Çok şeyle mücadele ediyoruz. Sadece sahada mücadele etmiyoruz, herşeyle mücadele ediyoruz. Buradaki arkadaşlarımız, kardeşlerimiz sonuna kadar mücadele etti. Sonuna kadar mücadele edecek bundan kimsenin şüphesi olmasın ama şunu da söylemek gerekirse eksiklerimiz olduğu doğru.’’ demişti.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ