Spor ve futbolu toplumun her kesimine yaymak, gençlerin beden ve ruh sağlıklarını geliştirmek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği projelerden bir tanesi olan “1.Sokaklar Bizim 5X5 Futbol Gençlik Kupası”nda Ordu rüzgarı Karabük'te esiyor. 25-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Karabük’te yapılan Karadeniz Bölge Finalleri'nde ilk iki maçına çıkan Hami Sergen Katırcıoğlu'nun öğrencileri farklı galibiyetler aldı.

Ordu'da şampiyon olan ve Karabük'e giden Ordu Gençlik Spor İl Müdürlüğü 5X5 Futbol Gençlik Takımı ilk maçında Kastamonu ekibini 5-3 yenerken ikinci maçta ise ev sahibi takım niteliği taşıyan Karabük'ü 7-1 yendi. Genç oyuncular ile Karabük'te adeta gollü galibiyetlerle başlayan Ordu Gençlik Spor İl Müdürlüğü Futbol Takımı, Ordu'dan sonra Karadeniz Bölge Finalleri'nde Karabük'te de şampiyon hedefliyor.

“1.Sokaklar Bizim 5X5 Futbol Gençlik Kupası” için Karabük'te yer alan Ordu Gençlik Spor İl Müdürlüğü Futbol Takımı, Perşembe günü Çınarlarspor ve Cuma günü Bayburt ekibi ile oynayacak.
 

Editör: Samet Karadağ