Kardeşlerim, son zamanlarda ekranlarda büyük bir ilgiyle izlenen bir Türk dizisidir. Son bölüm olan 129. bölümde yaşanan kaçırılma olayından sonra Süsen öldü mü soruları merak edili. Peki, Kardeşlerim Süsen öldü mü? Lizge Cömert diziden ayrılıyor mu? İşte detaylar..

Kardeşlerim Süsen öldü mü?

Kardeşlerim 129. Bölümde Lizge Cömert'in canlandırdığı Süsen karakteri kaçırıldı. Okuldan sonra taksiye çıkan Ömer, aracına binen belalı adamlar yüzünden bir sevdiğini daha kaybetme korkusuyla karşı karşıya kaldı. 50 milyon dolar olduğunu söyleyen belalı adamlar taşı bulmak istiyor ancak. Ömer taşı arkadaşına vermişti. Arkadaşının sevgilisi ise taşı odasına koymuş ancak temizlik olduğu için çöplerle birlikte çöp kovasına atmış temizlikçi kadın. O nedenle çöp kamyonu çöplerin boşaltıldığına alana çöpü boşaltmasıyla Ömer, arkadaşı ve sevgilisi nasıl bulacaklarının arayışına girdiler. Süsen kurtulacak mı dizinin 130. bölümünde belli olacak. 

Lizge Cömert diziden ayrılıyor mu?

ATV'nin fenomen dizisi Kardeşlerim dizisinde Süsen karakterini canlandıran Lizge Cömert'in diziden ayrılacak iddiaları takipçileri tarafından belirtilsede dizinin 130. bölümünde belli olacak. Lizge Cömert'in ayrılacağı hakkında net bir bilgi bulunmamıştır. 

Lizge Cömert kimdir?

Lizge Cömert, 16 Ağustos 1999'da İzmir'de dünyaya geldi. Eğitim hayatına İzmir'de başlayan Lizge, ilkokulu başarıyla tamamladıktan sonra üniversite eğitimine devam etmek için Özyeğin Üniversitesi'ne katıldı.

Küçük yaşlardan itibaren sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Lizge, oyunculuğa olan ilgisini keşfetti. Profesyonel kariyerine ilk adımını atan Lizge, ATV kanalında yayınlanan "Kardeşlerim" dizisinde rol aldı. Bu projede, Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Su Burcu Yaz Coşkun, Yiğit Koçak ve Fadik Sevin Atasoy gibi deneyimli isimlerle birlikte çalışma fırsatı buldu.

Editör: Kerim Gültaş