Ordu voleybolunda önemli bir mihenk taşı olan ve özellikle altyapısından yetiştirdiği oyuncularla birlikte her zaman farklı takımlara oyuncu gönderen 52 Çamlıkspor, son olarak 1.Lige transfere gerçekleştirdi. 52 Çamlıkspor formasıyla 2.Lig'de mücadele eden 2006 doğumlu smaçör Nehir Döngez yeni sezonda 1.Lig'de forma giyecek. Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Karşıyaka Medicalpoint, 52 Çamlıkspor'da forma giyen Nehir Döngez ile anlaştığını açıkladı.


Karşıyaka Medicalpoint'ten transfer ile ilgili yapılan açıklamada ''Geçtiğimiz sezon 52 Çamlık Spor Kulübünde forma giyen 2006 doğumlu, smaçör Nehir Döngez 2024 – 2025 Sezonunda takımımızda forma giyecek. Aramıza hoş geldin Nehir'' ifadeleri yer alırken 18 yaşındaki Nehir Döngez kariyerinde ilk kez 1.Lig'de forma giyme tecrübesi yaşayacak. Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi'nde 52 Çamlıkspor ile sezonu tamamlayan 2006 doğumlu Nehir, yeni sezonda 1.Lig'de Karşıyaka Medicalpoint forması giyecek.

Yeni sezonda 2.Lige takım çıkarmayacağını açıklayan 52 Çamlıkspor'da bazı isimlerin yeni takımları ile anlaşmaya varması bekleniyor.

Editör: Samet Karadağ