Ordu Futbolu'nun son yıllardaki en renkli takımlarının başı çeken ve bu sezon mücadele ettiği A Grubu'nda Play-Off Grup etabına yükselmeyi başaran Yeşilordu Futbol Kulübü, güçlü takımların yer aldığı grupta aldığı sürpriz sonuçlarla birlikte Play-Off Çeyrek Finale yükselmeyi başarmıştı. Liderlik hesapları yaptığı maçta Eskipazarspor ile karşı karşıya gelen Yeşilordu Futbol Kulübü, rakibi karşısında 2-1 kaybeden taraf olmuştu.

Yeşilordu-FK-2

Yeşilordu Futbol Kulübü'nde teknik sorumlu Hacı Ahmet Taşpınar ise Eskipazarspor maçının ardından yaptığı açıklamada ''Play off grubunun son maçını oynayarak Play-Off sürecini tamamladık. Kazanıp lider olacağımız açı kaybetmenin tecrübesini yaşadık. Bu mağlubiyetin sorumlusu teknik sorumlu olarak benim. Ancak gerçek şu ki rakiplerimizin hem bütçe hem de oyuncu derinliğine rağmen 27 takım arasından Çeyrek Finale kalmakta çok değerli.'' dedi.

Hacı Ahmet Taşpınar-1

Antrenman yöntemlerin, kurguların ve yönetim anlayışıyla neler yapılabileceğini gösterdiklerini söyleyen Hacı Ahmet Taşpınar: ''Bu süreçte, oyunu ve oyuncu gelişimine önem vererek çıktığımız bu yolda isimlerin değil, oyun felsefesinin, sistemin, planlamanın, antrenman yöntemlerinin, kurguların ve yönetim anlayışıyla neler yapılabilecegini gösterdik. Bu vesileyle ile yönetimi, teknik ekibimi, malzeme sorumlumu, bizi destekleyen taraftarlarımızı ve özellikle sahada her türlü mücadeleyi veren oyuncularımı tebrik ediyor, Çeyrek finalde tüm takımlara başarılar diliyorum. '' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ