TFF 3. Lig'in 23. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan haftanın hakemleri listesinde Kepez Spor Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasında mücadelenin hakemi Mikail Cihangir olarak belirlendi. C Klasman hakemi olan Mikail Cihangir, Antalya'da oynanacak olan kritik mücadelede düdük çalan isim olacak.

hakem-1200x720-1


2022-2023 sezonunda Kahramanmaraşspor ile Turgutluspor arasındaki maçtan sonra uzun bir süre görev verilmeyen ve 23 Ekim 2022'ten sonra ilk maçı 27 Ağustos 2023'te Turkcell Kadın Futbol Süper Lig karşılaşması olan Mikail Cihangir, bu sezon şu ana kadar 3.Lig'de ise 8 karşılaşmada görev aldı. Şanlıurfa Bölgesi hakemi olan Mikail Cihangir, Kepez Spor Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü maçıyla birlikte bu sezon ilk kez Ordu ekibinin maçını yönetecek.

10 Mart Pazar günü oynanacak olan Kepez Spor Futbol A.Ş. ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki maçı yönetecek olan Mikail Cihangir'in yardımcıları ise Samet Kaya, Ömer İnci ve Muhammed Sevim oldu.

Editör: Samet Karadağ