Kim Bu Erin Carter? Oyuncular: Yeni İngiliz gerilim dizisinde kimler rol alıyor? Netflix'te göz atmanız için heyecan verici yeni bir gerilim dizimiz var. Kim Bu Erin Carter? Yayın platformunda yalnızca bir gün geçirdikten sonra yayıncının en iyi 10 TV şovu listesinde yer almayı başardı. 25 Ağustos itibarıyla 2. sırada yer alıyor, bu da tonlarca insanın onu yayınladığı anlamına geliyor. Bu diziyi izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorsanız, oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı da dahil olmak üzere dizi hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizinle paylaşmalıyız.

Kim Bu Erin Carter? İki kez BAFTA adayı Jack Lothian tarafından yaratılan ve Netflix'in The Crown filminin arkasındaki yapım şirketi Left Bank Pictures tarafından üretilen bir İngiliz Netflix orijinal dizisidir.

Gizemli nedenlerle küçük kızıyla birlikte İngiltere'den İspanya'ya taşınan Erin Carter adında İngiliz bir kadını konu alıyor. Beş yıl sonra ileri gidersek Erin, yedek öğretmen olarak İspanya'da göçmen rüyasını yaşıyor. Ancak sıradan, sakin hayatı, kendini bir süpermarkette silahlı soygunun ortasında bulduğunda ve gizemli ve şiddetli geçmişi açığa çıktığında kısa sürede altüst olur.

Şimdi, kahramanı kim canlandırıyor? Peki ya ana karakterin kızı ve diğer karakterler? İşte İngiliz polisiye gerilim dizisinde kimin kimi canlandırdığı.

Kim Bu Erin Carter? Oyuncular: Kim Bu Erin Carter? filminin kadrosunda kimler var?

Erin Carter'ın başrolünü Kürt-İsveçli aktris Evin Ahmad canlandırıyor. Ahmad'ı daha önceki Call Mom! filmindeki Maggie rolünden tanıyabilirsiniz. Ayrıca 112 Aina, Livet i Mattelandet, Quicksand ve The Rain dizilerinde de rol aldı. En son rollerinden biri Netflix'in Snabba Cash dizisinde Leya karakterini canlandırmaktı.

Sean Teale, Erin'in acil servis hemşiresi olarak çalışan kocası Jordi Collantes rolünü canlandırıyor. Erin'in geçmişi hakkında hiçbir fikri yoktur. Teale en çok Reign, Skins, Incorporated ve The Gifted dizilerindeki rolleriyle tanınıyor. Ayrıca romantik komedi filmi Rosaline'de Dario karakterini canlandırdı.

Indica Watson, Kim Bu Erin Carter? filminde Harper, Erin ve Jordi'nin 10 yaşındaki kızını canlandırıyor. Watson'ı The Missing ve Sherlock dizilerinde izlemiş olabilirsiniz. Ayrıca Netflix'in A Boy Called Christmas dizisinde Küçük Noosh rolünü oynadı.

İşte oyuncular ve kimlerin rol aldığı hakkında daha fazla bilgi:

 • Denise Gough, Erin'in geçmişinden gizemli bir kadın olan Margot Muller rolünde
 • Pep Ambròs, polis dedektifi ve Jordi'nin arkadaşı Emilio Martin rolünde
 • Susannah Fielding, Erin'in arkadaşı ve meslektaşı Olivia Thorne rolünde
 • Douglas Henshall, Daniel Lang rolünde (oğlu Dylan, Erin'in öğrencilerinden biridir)
 • Penelope rolünde Charlotte Vega

Polisiye gerilim filmi TV-MA olarak derecelendirildi, bu da yalnızca yetişkin izleyiciler tarafından izlenmesi gerektiği anlamına geliyor. Bu olgunluk derecesi, sert dil ve şiddet için verilmiştir. Genel olarak, bu şovu etrafta küçük çocuklar varken izlemenizi tavsiye etmiyoruz.

Kim Bu Erin Carter? kaç bölüm?

Sınırlı dizide sekiz bölüm var. Ancak her bölümün ne kadar süreceği bilinmiyor. Yine de en az 30 dakika uzunluğunda olmalarını umuyoruz.

Kim Bu Erin Carter? döküm

İsveçli aktris Evin Ahmad, Erin Carter'ın başrolünde yer alıyor.

İşte ana kadronun geri kalanı aşağıda:

 • Sean Teale Jordi rolünde
 • Indica Watson Harper rolünde
 • Pep Ambros Emilio rolünde
 • Douglas Henshall Daniel Long rolünde
 • Olivia rolünde Susannah Fielding
 • Penelope rolünde Charlotte Vega
 • Jake Fairbrother Bruno rolünde

Kim Bu Erin Carter? özet: Netflix dizisi neyle ilgili?

Dizinin Netflix üzerinden yayınlanan konusu şöyle:

İspanya'da göçmen rüyasını yaşayan Anne, Eş, Öğretmen Erin ile tanışın. Ya da bir süpermarketteki soygun onun baş belası bir savaşçı olduğunu ortaya çıkarana kadar biz öyle sanıyoruz! Erin'in söylediği kişi olmadığı çok açık ama gerçek kimliğini uzak tutmak için ne kadar ileri gidecek?

Ağustos ayı, Netflix'teki birçok heyecan verici yayınla ısınıyor!

Kısa bir göz atmak için aksiyon dolu resmi fragmanı izleyin!

Artık yalnızca Netflix'te yayın yapan Kim Bu Erin Carter?'a göz atmayı unutmayın.

Kaynak: HABER MERKEZİ