Kirli Sepeti Yavuz Rüzgar Aksoy diziden ayrılıyor mu neden? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Kirli Sepeti Dizi Konusu

Kirli Sepeti, İstanbul'un zengin muhitlerinden birinde, butik bir sitede çalışan hizmetliler ve onların iş verenlerinin iç içe geçmiş hayatlarını konu edinen bir dizidir.

Dizi, sitede bakıcı olarak çalışan Meryem'in ölümü ile başlar. Meryem'in ölümünden sonra, onun yerine İlkgül işe alınır. İlkgül, Meryem'in arkadaşı ve aynı zamanda onun kızıdır. İlkgül, sitenin zengin sakinlerinin hayatlarına alışmakta zorlanır. Aynı zamanda, Meryem'in ölümünün arkasındaki sırrı da çözmeye çalışır.

Dizi, İlkgül'ün yanı sıra, sitede çalışan diğer hizmetli kadınlar olan Songül ve Gülsüm'ün de hayatlarına odaklanır. Songül, sitenin en deneyimli hizmetlisidir. O, hem İlkgül'ü hem de Gülsüm'ü korur. Gülsüm ise, yeni evli ve hamile bir kadındır. O, sitenin zengin yaşam tarzına ayak uydurmakta zorlanır.

Dizi, hizmetliler ve işverenleri arasında yaşanan sınıfsal uçurumları da gözler önüne seriyor. Hizmetliler, işverenlerin emirlerine boyun eğmek zorundadır. Onlar, işverenlerin sırlarını saklamak ve onların kirli işlerini yapmak zorundadır.

Kirli Sepeti, aşk, sır, yalan ve sınıfsal uçurumlar gibi temaları işleyen bir dizidir. Dizi, izleyicilere hem duygusal hem de düşündürücü bir deneyim sunuyor.

Kirli Sepeti Rüzgar Aksoy Diziden Ayrılıyor Mu

Rüzgar Aksoy Kirli Sepeti dizisinden ayrılıyor. Diziye konuk oyuncu olarak katılan Aksoy, 17. bölümde diziden ayrılacak. Aksoy, dizide Yavuz karakterine hayat veriyordu.

Aksoy'un diziden ayrılmasının nedeni, başka bir dizide başrol oynaması. Aksoy, Bozdağ Film'in TRT1 için çekeceği ramazan dizisi Hüdayi Yolu (Aziz Mahmut Hüdayi) projesinde başrole hayat verecek.

Hüdayi Yolu dizisi, Aziz Mahmut Hüdayi'nin hayatını konu alacak. Aksoy, dizide Aziz Mahmut Hüdayi'yi canlandıracak.

Editör: Deniz İnal