Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Güler, Perşembe’ye yeni dönemde de yatırımların artarak devam edeceğini söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilçe ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Perşembe ilçesini ziyaret eden Başkan Hilmi Güler, Kırlı mahallesinde düzenlenen hamsi şenliğine katıldı. İlçede önemli alt ve üstyapı yatırımlarını tamamlandıklarının altını çizen Başkan Güler, planlanan projelerle ilçeyi daha da modern hale getireceklerini belirtti.

Yoğun ilgi

Perşembe ilçesi, Kırlı Mahallesinde düzenlenen hamsi şenliğine İlçe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan ile birlikte katılan Başkan Güler’e vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Şenliğe katılan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Hilmi Güler, istek ve talepleri tek tek not aldı. Vatandaşların büyük sevgi gösterdiği Başkan Hilmi Güler, yeni dönemde Kırlı Mahallesine yeni yatırımların müjdesini verdi.

Hamsi bahane

Hamsi festivalinin Perşembe halkı için dostluk ve birlik getireceğini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Değerli Kırlı Mahalle sakinlerimiz, Öncelikle buraya katılan tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Perşembe’mizin en önemli mahallelerinden olan Kırlı’da olmaktan memnuniyet duydum. Kırlı daha önce beldeydi. Ancak Ordu’nun büyükşehir olmasından sonra belde statüsünden çıkartılarak mahalle oldu. Ancak aldığı hizmet 10 kat arttı. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak buraya tüm imkânlarımızı seferber ettik, etmeye de devam edeceğiz. İnşallah yeni dönemde mahallemize kapalı bir düğün salonu yapacağız. Bunun haricinde üstü açık olan spor tesisinin üstünü kapatacağız. Yeter mi asla, Mahallemizde yol ve içme suyu yatırımlarımıza devam edeceğiz. Biz sizleri seviyoruz. Sizlerden aldığımız enerji ve destek ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bugün burada olmaktan sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duydum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Düzenlenen şenlikte konuşan Başkan Tandoğan, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilçemize her zaman desteği olmuştur. Bugünde burada bizlerin yanında olması bizi mutlu etti. Sayın Başkanımızın da dediği gibi ilçemizde yapılan ve projelendirilen yatırımlarımıza ara verilmeden devam edecek ve Kırlı mahallemiz daha çok hizmet alacaktır. Ben hizmetleri için ve teşrifleri için Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Haber merkezi

Editör: Soner Özdemir