Darıca Cirit Şölenine Hazır

29 Mayıs 2014 Perşembe 13:29
Bu haber 78135 kez okundu

Darıca Belediyesi, Cirit sporunu yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak amacı ile hafta sonu ‘Cirit Şöleni’ düzenliyor.1 Haziran Pazar günü saat 16.30’da yapılacak olan Cirit Şöleni, Piri Reis mahallesi cirit alanında yapılacak. Ata sporumuz...

Darıca Cirit Şölenine Hazır

Darıca Belediyesi, Cirit sporunu yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak amacı ile hafta sonu ‘Cirit Şöleni’ düzenliyor.
1 Haziran Pazar günü saat 16.30’da yapılacak olan Cirit Şöleni, Piri Reis mahallesi cirit alanında yapılacak. Ata sporumuz olan cirit sporunu yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak amacı ile Darıca Belediyesi tarafından düzenlenecek ‘Cirit Şöleni’nde izleyicilere değişik ikramlar yapılacak.
Tüm bölge halkını Cirit Şöleni’ne davet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Ata sporumuz olan ciriti yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak için düzenleyeceğimiz bu etkinlikle yaz aylarında yapacağımız şölenlerinde startını vermiş olacağız. Değişik kültürleri tanımak ve gelecek kuşaklara aktarmak adına yaptığımız bu tür etkinlikler halkımız arasındaki birlik ve beraberliğin de artmasına vesile oluyor. Tüm halkımızı hafta sonu düzenleyeceğimiz etkinlikte aramızda görmek istiyoruz” diyerek herkesi şölene davet etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x