2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyonluk parolası ile sezona başlayan Kumruspor, Orduspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Orduspor karşısında sahaya çıkacak olan Kumruspor, Karşıyaka Spor Tesisleri 1 Nolu Saha'da oynanacak olan müsabakanın hazırlıklarını Kumru İlçe Sahası'nda yaptı. Kumruspor'da lig sürecinde iç saha maçları Kumru İlçe Sahası'nda oynanırken deplasman maçları kapsamında ise Karşıyaka Spor Tesisleri'nde dördüncü maça çıkılacak.

Kumruspor-14

Bu sezonun ilk haftasında Karşıyaka Spor Tesisleri'nde sezonu açan Kumruspor Yeşilordu Futbol Kulübü karşısında 1-0 kazanmıştı. Bu sezon Altınordu İlçe Karşıyaka Spor Tesisleri'nde Kirazlimanıspor'un da konuğu olan ve rakibini 3-1 yenen Kumruspor, Play-Off Grup etabı sürecinde ise Galataspor karşısında 3-0 mağlup olmuştu. Kumruspor hem sezon genelinde hem de Play-Off sürecinde Karşıyaka Spor Tesisleri'nde üç maça çıkarken bu maçlarda iki galibiyet ve bir mağlubiyet aldı.

Kumruspor son olarak Galataspor maçının ardından 50 günlük süreçte 5 maça çıkarken bu maçların 3'ünü kendi sahası olan Kumru İlçe Sahası'nda ikisini ise Gülyalı İlçe Sahası'nda Gülyalı Turnasuyuspor ve Gülyalı Bozkurtspor ile oynadı.