2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de transfer çalışmalarını birçok takım sürdürüyor. Bu bağlamda geçen sezon hedeflediği şampiyonluğa bu sezon ulaşmak isteyen Kumruspor, aynı grupta mücadele ettiği Aybastıspor'dan tecrübeli futbolcu Fatih İlhan'ı kadrosuna kattı. Kumruspor'da, transfer çalışmaları kapsamında 1993 doğumlu 10 numaralı futbolcu kadroya katıldı ve ligin geri kalanında Kumruspor forması giyeceği açıklandı.

Aybastıspor-5

Kariyerine Aybastıspor forması giyen 32 yaşındaki futbolcu uzun süre Aybastıspor forması giyerken sadece bir kez takımdan ayrılmıştı. Fatih İlhan, 2018-2019 sezonunun devre arasında Aybatsıspor'dan ayrılarak Mesudiyespor'a transfer olmuş ve takibindeki sezonda da Mesudiyespor formasıyla sezona başlamıştı. İlhan, 2019-2020 sezonunun devre arasında ise Aybastıspor'a geri dönmüştü.

Kumruspor'dan transfer ile ilgili olarak açıklama gelirken 'Grubunda lider olan ve Play-Off maçlarına hazırlanan kulübümüz Aybastıspor kaptanı ve istikrarlı futbolcusu Fatih İlhan ile anlaşmıştır. Her iki tarafa da hayırlı olsun. Kulübümüze hoşgeldin Fatih İlhan'' ifadeleri yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ