Kumru - Ordu'nun Kumru ilçesinde yapımı devam eden Kumru sanayi sitesi projesinin son hali görüntülendi. İlçede daha öncesinde 64 dönüm arazi üzerine yapılan sanayi sitesinde 200 sanayi dükkanı, 7500 metrekarelik tekstil üretim tesisi, sosyal donatıları ve yeşil alanların yer aldığı bir sanayi mahallesi inşa ediliyor.

İlk 2 etap tamamlandı

88 dükkandan oluşan projenin ilk 2 etabı tamamlandı. 30 dükkandan oluşacak 3. etapta tabliye betonu dökümü çalışmaları ile devam ediyor. İhtiyaç dahilinde 4. ve 5. bloklar yapılacak.

Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva, Ak parti Kumru İlçe Başkanı Aydın Çavuş ve Belediye Meclis Üyesi Furkan Erçal ile birlikte sanayi sitesinde İncelemelerde bulundu.

Projenin öz kaynaklar ile yapıldığını belirten Yalçuva, "Her etabına titizlikle çalıştığımız değerli bir proje. Bugün, İlçe Başkanımız Aydın Çavuş ve OBB Meclis Üyemiz Furkan Erçal kardeşlerim ile beraber, Kumru Sanayi Sitesi inşaat alanında devam eden taşkın koruma ve su kanalı çalışmalarına eşlik ettik. Az kaldı. Şehrin içine sıkışıp kalan ve elbette çeşitli kirlilikleri de beraberinde getiren imalathanelerimizin şalterleri, yakında bu modern yapıda en iyiyi üretmek, en iyisi olmak için kaldırılacak." dedi.

Kumru'da Aracın Freni Boşaldı Faciadan Dönüldü Kumru'da Aracın Freni Boşaldı Faciadan Dönüldü

Editör: Atakan Öztürk