Ordu'yu yedi sezondur 3.Lig'de temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, altı sezondur temsil eden Fatsa Belediyespor ve üç sezondur temsil eden Orduspor 1967 A.Ş.'nin yeni sezondaki rakipleri bugün belli olacak.  Ordu'da tek takım konusundaki konuşmaların olmasına rağmen Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni sezon planlaması devam ederken, 52 Orduspor Futbol Kulübü, Fatsa Belediyespor ve Orduspor 1967 A.Ş.'nin rakipleri belli olacak. Kura çekimi ise bugün saat 14:00'te başlayacak.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek kura çekimi saat 14.00'te başlayacak. Kura çekimi TFF YouTube kanalından canlı yayınlanacak. 2024-2025 sezonun Grup Kura çekimi içerisinde geçen sezon 2.Lig'den küme düşen 8 takım, Bölgesel Amatör Lig'den yükselen 12 ve 3.Lig'deki mevcut 42 takım olmak üzere 62 takım arasında yapılacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü, Fatsa Belediyespor ve Orduspor 1967 A.Ş. ayrı gruplarda olacak.

TFF 3.Lig'de bu sezon yine geçen sezonki gibi grup liderleri direkt olarak 2.Lig'e yükselecek. Geride kalan sezondaki Play-Off sisteminin yeni sezonda da geçerli olacağı öğrenilirken 2.Lige çıkan 4 takım haricinde dört gruptan iki takımın daha terfi için Play-Off mücadelesi vereceği öğrenildi.  TFF 3.Lig'de üçer takımın Bölgesel Amatör Lige düşeceği öğrenilirken bu süreçte resmi sezon planlaması bugünkü toplantıda belli olacak.

Editör: Samet Karadağ