2023-2024 sezonunda Axa Sigorta Efeler Ligi'nde mücadele eden ve bu süreçte ilk kez yer aldığı ligde kümede kalma hedefi olan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, lig bitmeden bu hedefini gerçekleştirmeyi başarmıştı. Ligde kendi adına prestij maçlarına çıkan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, bu hafta sonunda Türşad ile Ordu'nun Ünye İlçesi'nde karşı karşıya gelecek. Sezonun ikinci yarısında tüm maçlarını Ünye'de oynayan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu'nda Galatasaray HDI Sigorta ve Fenerbahçe Parolapara gibi güçlü takımları yenmişti.

Kuşgoz İzmir Vinc Akkuş Beledıyespor


Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'da sezonun ilk yarısında Türşad ile Bitlis'te oynanan mücadele sonrasında değişim yaşanmıştı. Rakibi karşısında 3-1 kaybeden Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'da bu maç sonrasında başantrenör değişimi gerçekleştirilerek göreve Aykut Lale getirildi. Ligde şu ana kadar parkeye çıktığı 24 maçta 8 galibiyet ve 16 mağlubiyet alabilen Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, topladığı 24 puanla ligde kalmayı garantilemişti.

Akkuş Belediyespor-10

Ordu ekibi Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor ile Bitlis ekibi Türşad arasındaki kritik mücadele 16 Mart Cumartesi günü saat 15:00'te oynanacak ve mücadeleyi TVF Voleybol TV canlı olarak ekranlara getirecek.

Editör: Samet Karadağ