Bu sezon yükseldiği AXA Sigorta Efeler Ligi'nin ilk yarısında deplasman takımı olan ve tüm maçlarını deplasmanda oynayan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'da Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu beklenen tarihte yetişmedi. Türkiye Voleybol Federasyonu ile sezon başında anlaşmaya varan ve ilk yarıdaki tüm maçlarını deplasmanda oynayan Ordu temsilcisi, sezonun ikinci yarısındaki tüm karşılaşmalarını ise Ünye'de oynayacak.

akkuş belediyespor-7

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, sezonun ikinci yarısının ilk maçında Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu'nda Balıkesir temsilcisi Bigadiç Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. İki ekip bu sezonun açılış maçında karşı karşıya gelmiş ve bu karşılaşmayı Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor 3-0 kazanmıştı. Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor bu sezon ilk kez Ordu'da parkeye çıkacak ve bu maç öncesinde Ünye'deki voleybolseverlerden destek beklediğini açıkladı.

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor ile Bigadiç Belediyespor arasında oynanacak karşılaşma 6 Ocak Cumartesi günü saat 15:00'te başlayacak ve karşılaşmayı aynı zamanda TVF Voleybol TV'den canlı olarak yayınlayacak.

SAMET KARADAĞ
 

Editör: Samet Karadağ