Geçmiş sezonlarda iç saha maçlarını Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu'nda oynayan ve bu sezon yeni ligi olan Axa Sigorta Efeler Ligi için tadilat giren Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu'nda yenileme çalışmaları yeni sezona yetişiyor. Sezonun ilk yarısındaki tüm maçlarını deplasmanda oynayan ve sezonun ikinci yarısında spor salonunun tadilatının yetişmemesinden dolayı Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu'nda oynayan  Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, yeni sezonda Efeler Ligi maçlarını Akkuş'ta oynayacak.

Sezon başında tadilata giren Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu'nda bu sezon maç oynamayan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'un yeni sezonda maçlarını oynayacağı spor salonu merak edilirken, sezon başında Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu uzun süre gündeme gelmişti ve daha sonra takım sezonun ikinci yarısındaki tüm maçlarını burada oynamıştı. Bu sezon Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu'nda 13 maça çıkan  Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, bu maçlarda 7 galibiyet ve 6 mağlubiyet almıştı.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, spor salonu tadilatı ile ilgili olarak ''Efeler Liginde İlimizi başarı ile temsil eden Akkuş Belediyespor Kulübü Voleybol Takımımız 2024-2025 sezonu maçlarını kendi evinde oynayacak. Spor Salonunun yenilenmesi için Akkuş Belediye Başkanımız Sayın İsa Dermirci’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ