2023-2024 sezonunda ilk yarıdaki tüm maçlarını deplasmanda oynayan ve ikinci yarıda Ordu'ya gelerek spor salonu olarak Ünye İlçesi'nde maç oynamayı tercih eden Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor'da işler yolunda gitmiyor. Bu sezonun ikinci yarısında oynadığı dört maçta bir kazanıp bir kaybeden Ordu temsilcisi, Arkasspor'u konuk ettiği maçta 2-0 öne geçti ama maçı kazanmak için bir set daha alamayarak rakibine galibiyeti armağan etti.

Akkuş Belediyespor-10

Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor maçta ilk seti 25-22 kazanırken ikinci seti de 27-25 kazandı ve bu süreçte bir anda setlerde 2-0 öne geçti. Maçı rahat bir şekilde kazanması beklenen Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, daha sonra adeta frene bastı. Konuk takım Arkasspor 25-19'luk üst üste iki set galibiyeti ile birlikte bir anda maça eşitliği getirdi ve ti-break setinde de 15-9 kazanarak karşılaşmadan galip ayrılan taraf oldu.

Akkuş Belediyespor-9

Deplasmanda 2-0 geriye düşen ve maçı kazanan Arkasspor bu sezon 18.maçında 10.galibiyetini alırken, Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor ise 18.maçında 14.mağlubiyetini aldı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ