Erol Alpertürk: "teşkilat Olarak Tek Yumruğuz"

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:18
Bu haber 75983 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Erol Alpertürk, 30 seçimlerinde ülke genelinde oyunu en çok artıran teşkilatın Kütahya olduğunu belirterek, teşkilat olarak tek yumruk olduklarını söyledi.30 Mart yerel seçimlerinde Kütahya halkının...

Erol Alpertürk: "teşkilat Olarak Tek Yumruğuz"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Erol Alpertürk, 30 seçimlerinde ülke genelinde oyunu en çok artıran teşkilatın Kütahya olduğunu belirterek, teşkilat olarak tek yumruk olduklarını söyledi.
30 Mart yerel seçimlerinde Kütahya halkının MHP’ye büyük destek verdiğini ifade eden Alpertürk, 3 ilçe ve 4 Beldede Belediye Başkanlığını kazandıklarını, alınan oy itibarıyla Türkiye’de oyunu en fazla yükselten Teşkilat olduklarını kaydetti.
Alpertürk, “ Teşkilatımız ve teşkilat mensuplarımız,1 milletvekilimiz, 6 İl Genel Meclis üyemiz, 13 ilçede 80’e yakın belediye meclis üyemizle tem yumruk halinde ilimiz sorunlarıyla çok yakından ilgilenecektir. Doğruya doğru, eğriye eğri diyebilen dürüst ve ilkeli arkadaşlarımızla Kütahya’ya yapılan ya da yapılmayan her çalışmanın arkasındayız. Halkımız bize 30 Mart seçimlerinde il merkezinde de ilçelerimizde de büyük destek vermiştir. Biz bu desteğin hakkını vermede kararlıyız” dedi. (HD-EFE)

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x