2023-2024 sezonu öncesinde Mümin Sarı ile anlaşmaya varan ve hemen ardından antrenmanlara başlayan Gülyalı Turnasuyuspor, transferlerine devam ediyor. Yeni sezon öncesinde sahaya inen Gülyalı Turnasuyuspor, geçen sezon Kirazlimanıspor'da forma giyen ve hücum hattında iyi ikili olarak göze çarpan Barış Gün ve Sinan Bayar'ı kadrosuna kattı.

barış gün

Zorlu grupta yer alan Kirazlimanıspor forması ile geçen sezon 10 numaralı formasıyla mücadele eden ve sezonu 10 golle tamamlayan Barış Gün, sezon biter bitmez Galataspor ile anlaşmıştı. 1996 doğumlu Barış Gün, Galataspor ile anlaşarak forma giymeden takımdan ayrıldı ve Gülyalı Turnasuyuspor ile antrenmanlara başladı.

Sinan Bayar

Kirazlimanıspor'da hücum hattında attığı goller ve yaptığı asistlerle dikkat çeken Sinan Bayar'da Gülyalı Turnasuyuspor'un yeni transferlerinden birisi oldu. Gülyalı Turnasuyuspor, Mustafa Oğulcan Demirel ve Salihcan Yıldırım'dan sonra geçen sezon Kirazlimanıspor'da forma giyen Barış Gün ve Sinan Bayar'ı da kadrosuna katarak bu dört ismi yeni takımında bir araya getirdi.

SAMET KARADAĞ