2023-2024 sezonunda İngiltere Championship'te mücadele eden Hull City’ye Türkiye’den sponsorluk anlaşmaları yapılmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City, Türkiye’nin en büyük dijital spor markası Maçkolik ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Mackolik’in konu ile ilgili açıklamasında: ‘’Türkiye’nin en büyük dijital spor markası Mackolik, Türk iş insanı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City'nin canlı sonuçlar partnerliğini üstlenecek. Türkiye'deki tecrübesini dünya genelinde 15 dile ve 175 ülkeye yayın yaparak taşıyacak olan Mackolik, global uygulamasıyla da İngiltere Premier Lig hedefiyle sezona giren Hull City'nin tüm maçlarını en hızlı ve güvenilir şekilde kullanıcılarıyla buluşturacak. Mackolik, Premier Lig yolunda Kaplanlar'ın yanında.’’ ifadeleri yer aldı.

Ozan Tufan Reklam Yüzü Oldu

Hull City forması giyen Türk orta saha oyuncusu Ozan Tufan’da Maçkolik anlaşmasına reklam yüzü olurken: ‘’Sevgili Maçkolik, Hull City ailesine hoşgeldiniz. Sizlerle beraber inşallah bu sezon Premier Lig hedefimizi tamamlayacağız’’ dedi.