Tsim’e Bir Haftada 550 Başvuru

27 Mayıs 2014 Salı 15:18
Bu haber 77568 kez okundu

Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) tarafından çiftçilere borçlarını ödeme imkanı sağlayan 'Helalleşme kampanyası' kapsamında Mardin’de kurulan Tarımsal Sulama İletişim Merkezi'ne (TSİM) bir haftada 550 çiftçi başvuru...

Tsim’e Bir Haftada 550 Başvuru

Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) tarafından çiftçilere borçlarını ödeme imkanı sağlayan 'Helalleşme kampanyası' kapsamında Mardin’de kurulan Tarımsal Sulama İletişim Merkezi'ne (TSİM) bir haftada 550 çiftçi başvuru yaptı.
Toplam 50 personelin görev yaptığı Mardin’deki TSİM'ye bir hafta içinde 550 çiftçi başvuru yaptı. Daha çok bilgi edinmek için geldikleri TSİM'de görevliler tarafından karşılanan çiftçilere konu hakkında bilgi verildi.
Bazı çiftçilerin, kampanya indiriminden yararlanarak, destekleme primlerini sorunsuz olarak alabilmek için elektrik borçlarını ödedikleri öğrenildi.
DEDAŞ yetkilileri, kampanyanın 16 Haziran tarihine kadar süreceğini hatırlatarak, çiftçilerin bu süre içerisinde kampanyadan yararlanmak üzere TSİM'e başvurmalarını istedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x